Ubytování - Adršpach - Broumovsko

 

Ubytování v Penzionu u Adršpašských skal na Broumovsku

 
Ubytování Adršpach - Penzion u Adršpašských skal na Broumovsku - pohled zvenkuUbytování Adršpach - Penzion u Adršpašských skal na Broumovsku - pokoj
Ubytování Adršpach - Penzion u Adršpašských skal na Broumovsku - pokojUbytování Adršpach - Penzion u Adršpašských skal na Broumovsku - kuchyňský kout v pokojiUbytování Adršpach - Penzion u Adršpašských skal na Broumovsku - pokojUbytování Adršpach - Penzion u Adršpašských skal na Broumovsku - pokojUbytování Adršpach - Penzion u Adršpašských skal na Broumovsku - ohništěUbytování Adršpach - Penzion u Adršpašských skal na Broumovsku - pohled zvenkuUbytování Adršpach - Penzion u Adršpašských skal na Broumovsku - pohled zvenkuUbytování Adršpach - Penzion u Adršpašských skal na Broumovsku - pohled zvenkuUbytování Adršpach - Penzion u Adršpašských skal na Broumovsku - pohled zvenkuUbytování Adršpach - Penzion u Adršpašských skal na Broumovsku - srub na zahraděUbytování Adršpach - Penzion u Adršpašských skal na Broumovsku - penzion v ziměUbytování Adršpach - Penzion u Adršpašských skal na Broumovsku - penzion v ziměUbytování Adršpach - Penzion u Adršpašských skal na Broumovsku - sjezdovka AdršpachUbytování Adršpach - Penzion u Adršpašských skal na Broumovsku - běžecké tratě
 

UBYTOVÁNÍ ADRŠPACH

Penzion u Adršpašských skal

Informace o ubytování

 

Ceník ubytování

 

Objednávka ubytování

 

Kontakt a mapa

Volný čas

Základní informace
Broumovsko

 

Fotogalerie
Broumovska

 

 

----------------------------------------

Ubytování v sousedních a blízkých oblastech:

 

Ubytování Český ráj

 

Ubytování Orlické hory

 

Ubytování Krkonoše

 

CENA UBYTOVÁNÍ

Penzion u Adršpašských skal na Broumovsku - kód: na08

 

 

hlavní sezona

sezona

mimosezona

dospělí

495 Kč/noc

485 Kč/noc

470 Kč/noc

děti od 2 - 10 let

380 Kč/noc

335 Kč/noc

295 Kč/noc

neobsazené lůžko

300 Kč/noc

180 Kč/noc

              180 Kč/noc

přistýlka

380 Kč/noc

335 Kč/noc

295 Kč/noc

děti do 2 let bez lůžka

zdarma

ubytování na víkend

nelze

+125 Kč osoba/pobyt

 

Hlavní sezona je od 29.6. - 31.8.,
sezona je od 15.4. - 28.6. a od 1.9. - 03.11.
mimosezona je od 02.01. – 14.04. a 04.11. – 20.12.

V hlavní sezoně pouze týdenní pobyty.

Na místě lze v mimosezoně objednat snídani (100 Kč), půjčit za poplatek dětskou postýlku (100 Kč), připojení internetu přes Wi-fi. 
Na místě se hradí rekreační poplatek obci (20 Kč/osoba nad 18 let/den).

 

 

 

 

 

 

 

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Přehledy ubytování v ČR

 

Ubytování podle oblastí Tématické přehledy ubytování

 

Ubytování Lipno

 

Ubytování jižní Čechy

 

Ubytování Šumava

 

Ubytování Pálava

 

Ubytování Jizerské hory

 

Ubytování jižní Morava

 

Ubytování Beskydy

 

 

Chaty a chalupy

 

Chaty a chalupy k pronajmutí

 

Ubytování na horách

 

Ferienhäuser Tschechien

 

Dovolená s dětmi

  

Školy v přírode

 

Silvestrovské pobyty

 

Vánoce na horách

 

Vinné sklípky s ubytováním

 

Chaty a chalupy na Silvestra

 

Silvestr na horách

 

Ubytování - dovolená na statku

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Zaujalo nás - tipy na romantickou dovolenou

 

Česká pohoda nabízí pohodovou dovolenou na českém venkově. Místa jako stvořená pro pohodovou dovolenou jsou ale i jinde v Evropě. Na ta, která jsme již objevili bychom vás rádi upozornili.

 

Zapadlé kouty v Chorvatsku

Spoustu míst, kde najdete opravdu klid a soukromí je v Chorvatsku - především na chorvatských ostrovech. Na nich můžete strávit opravdu pohodovou dovolenou u moře. A nejkomornější je pak ubytování v soukromí v Chorvatsku - ubytování v "robinzonádách", na majácích, v apartmánech přímo u moře, vesměs v klidných místech, nepostižených masovým turismem.

 

 

Romantika v Irálii a Rakousku

Poněkud jinou romantiku nabízí dovolená v Itálii. Vzhledem k charakteru pobřeží v Itálii nenajdeme tolik neobjevených klidných zátok. Zato je nabídka ubytování a apartmánů v Itálii o dost pestřejší. Kromě tradiční dovolené u moře zde najdete širokou nabídku apartmánů v horách, na březích jezer, na venkově ... A ještě jinak prožijete dovolenou v sousedním Rakousku. Nejen Alpy a v Alpách velmi oblíbené ubytování na statku, ale také vinařské oblasti Rakouska s ubytováním na vinařském dvoře.

 

 

Romantické a wellness pobyty v ČR

A po návratu z romantické evropské dovolené vám možná přijde vhod zase trochu domácí romantiky, pro změnu trochu jiné než chalupy a stylové rodinné penziony. V čase podzimního nečasu je jistě nejlákavější vyrazit na romantický pobyt a nebo přímo wellness pobyt do některého z wellness hotelů nebo lázní, které tento typ romantiky také nabízejí.

 

 

Tajný tip - lázně na konci světa

A nakonec tajný tip na dokonalou romantiku s wellness relaxací - WELLNESS HOTEL SVATÝ TOMÁŠ - bývalý schwarzenberský lovecký zámeček leží takřka na samotě v malé osadě uprostřed lesů a přitom nabízí komfortní ubytování, vířivku, bazén a další welllness služby a za přijatélné ceny!

 

 

 

 

 
 

Všechna práva stránky Ubytování Adršpach - Penzion u Adršpašských skal a další ubytování na Broumovsku vyhrazena © Česká Pohoda - www.ceskapohoda.cz